רכישת מזגנים חסכוניים לבית ולעסק בשיטת VRF

 

היום רבים מעוניינים לחסוך באנרגיית החשמל, במיוחד במכשירים זוללי חשמל כמו מזגנים.  על מנת לחסוך באנרגית חשמל, יש לרכוש מזגנים העובדים בשיטת VRF אשר שומרים גם על טמפרטורת חלל קבועה. יש לציין כי יתרון בולט נוסף בפעולת המזגנים החסכוניים הינו הפעולה השקטה של יחידת החוץ והפנים במזגן. גם מבחינת גמישות בהתקנה, הגיוון הקיים ביחידות האיוד, מאפשרות למי שמעוניין במערכת מיזוג אוויר חסכונית ומושלמת שניתן יהיה להתקינה גם על פי מגבלות המיקום והתכנון האדריכלי של כל מבנה. גם בגגות, ניתן יהיה להתקין מערכות מיזוג אוויר משוכללות וחסכוניות וכן, את אורך צנרת הגז ניתן להתקין עד ל-150 מטרים. צריכת החשמל באמצעות מזגנים חסכוניים אלה, תגיע ל-50% פחות מהמזגנים הרגילים.

מערכות מיזוג אוויר גדולות יותר, כאלה שמיועדות לתעשייה, מקומות ציבוריים גדולים כגון בתי חולים, קניונים , מפעלים וכדומה, יש לציין כי השיטה של הפעלת המזגן, היא באמצעות צ'ילרים כאשר מדובר על מעגל סגור של מים, אשר ניתן לקרר או לחמם אותם על פי הצורך, אם בימי הקיץ או החורף לשם חימום החללים הגדולים.  יש לציין כי מערכת מיזוג חסכונית, ניתן להפעיל מרחוק ולחבר אותה למערכת בית חכם. תוכלו למצוא מבחר ש דגמים במערכות מיזוג אוויר מסוג VRF ולהתאימה לכל מקום על פי הגודל, מיקום ההתקנה ודרישות המערכת. יש  לציין כי רבים רוכשים מערכת מיזוג זו, בשל חיסכון רב מה שמשתלם כהשקעה לטווח ארוך.

 

מערכות מיזוג חסכוניות בשיטת VRF גם לתעשייה

גם בתעשייה, משתמשים  עם מיזוג אוויר תעשייתי שהוא הרבה יותר משתלם וחסכוני. יש לתכנן היטב את המערכת, כאשר מומחה מטעם החברה העוסקת במיזוג אוויר מורכב לתעשייה, יאמוד את המבנה ויחליט, איזו מערכת ומה הגודל שיתאים לצורך מיזוג  אוויר שיתאים למבנה. במפעלים אשר בהם ישנם חדרי קירור ישנו תכנון אחר של מערכת מיזוג, כאשר ישנן מכונות שפולטות חום ולכן המיזוג חייב לקרר טוב יותר. אחזקת מערכת זו, הינה נוחה וקלה.  יש לברר בעת ההתקנה, אם החברה מעניקה שירות תחזוקה, כגון בדיקת מערכת הקירור פעמיים בשנה והחלפה של חלפים בעת הצורך.

יש לציין כי החזר ההשקעה  על מערכת מיזוג חסכונית בטכנולוגיית VRF, היא כדאית היות ולמרות מחירה של מערכת זו שהיא יחסית יקרה, החזר ההשקעה יהיה די מהיר, בהשוואה לחשבונות החשמל הגדולים שהיו לפני התקנת מערכת מיזוג אוויר חסכונית זו. גם מבחינת החזרי המס, למפעלים, עסקים ומוסדות ציבוריים, קיים החזר, מה שעשוי להשתלם עוד יותר לבעלי העסקים שמזמינים מערכת מיזוג חסכונית ומשוכללת זו.

 VRF לחסכון בצריכת החשמל עד ל30 אחוזים

בחירה מושכלת של חברה המתמחה במערכות מיזוג אוויר חסכוניות

גם הבחירה של חברה המתמחה בתכנון , מכירה והתקנה של מזגנים חסכוניים היא מכרעת ויש לבחור חברה שיש לה שם ומוניטין של שנים. חברת אי.סי.אס פרויקטים, הינה אחת החברות המוכרות בשוק מיזוג האוויר והיא מחזיקה צוות מומחה כמו טכנאי מיזוג אוויר המתמחה בהתקנה מדויקת ומקצועית של כל סוגי מערכות מיזוג האוויר, אם למפעלים, מוסדות, מקומות ציבוריים ועוד. החברה מעניקה שירות בכל אזורי הארץ, כאשר יש ברשותה רכבים וצוותים המעניקים שירות והתקנה בכל אזורי הארץ.

כשאר מדובר על הצעת מחיר, החברה שולחת טכנאי קירור, אעשר יודע להתאים במדויק, את מערכת המיזוג הדרושה למקום ולמבנה בכלל, כאשר הוא אף בוחר למיקום התקנת מערכת מורכבת של מיזוג אוויר שתוסתר בצורה אסתטי ולא תגרע מיופי המבנה. בחברה, חושבים על כל הפרטים, אם הקטנים ואם הגדולים, כך שהשירות הוא מקצועי, אדיב ומותאם לצרכים של הלקוחות השונים, אם במגזר הפרטי ואם במגזר העסקי.