טכנאי קירור יתכנן נכון את מערכת מיזוג אוויר 

 

במידה ואתם בעלי עסק או מפעל של עשרות או מאות עובדים, מן הסתם מערכות מיזוג האוויר, יתאימו לחללים אלה ויתוחזקו נכונה ע"י טכנאי קירור. למשל נשים שעובדות במפעלים השונים, תהיינה רגישות הרבה יותר לקור מאשר גברים ויש לתכנן נכון את הטמפרטורה הקבועה של מיזוג האוויר שתשהה בחללים בהן הנשים עובדות. מבחינת תחזוקה שוטפת של מערכות מיזוג אוויר תעשייתי, יש לדאוג כי תמיד יהיה טכנאי המתמחה במערכות מיזוג האוויר שיהיה קרוב למפעל ויוכל להגיע, כאשר ישנה תקלה. בעלי מפעלים ועסקים רבים, מחזיקים באופן קבוע, טכנאי משלהם, אשר יתחזק תמיד את מערכות מיזוג האוויר, כאשר הן עשויות להיות בעלי השפעה מכרעת במפעלים שונים, אשר בהם ישנן מכונות שפולטות חום וחייבות בקירור תמידי.

יש לציין, כי טכנאי קירור יהיה בקיא בתיקון ותחזוקה של כל מערכות הקירור הקיימות ויפתור תקלות שונות. טכנאי טוב, הוא זה שיזהה מיד את הבעיה ויפתור אותה. בעלי עסקים ואנשים פרטיים, רואים בטכנאי המזגנים, כנכס לטווח ארוך ובצדק. על מנת להבין את ההבדל, בין מזגנים רגילים למזגנים חסכוניים אם במגזר הפרטי או אם במגזר העסקי, חשוב לדעת כי זה מאוד מפתה לרכוש מזגנים רגילים לעסק, אך מדובר בתכנון שהוא מאוד חובבני. תכנון זה , עשוי לגרום לבעלי מפעלים או עסקים גדולים לעלויות גבוהות ויקרות, בטווח היותר ארוך.

 טכנאי קירור מקוען מבית אי.סי.אס פרויקטים

טכנאי קירור - יתאים לכם את המזגן האידיאלי

רבים הם האנשים, אשר שואלים בעצתו של טכנאי קירור לפני שהם מתכננים להתקין מערכת מיזוג אוויר, במיוחד אם מדובר בעסקים גדולים כגון מפעלים, מרכולים, בנקים, קניונים, בתי חולים ועוד. תכנון נכון, זה אינו דבר של מה בכך. מערכת מיזוג אוויר שיש בה צ'ילרים תהיה מערכת חסכונית לקירור וחימום החללים הגדולים, מה שיחסוך אלפי שקלים בשנה על אנרגיית החשמל. חברות גדולות העוסקות בתכנון והתקנה נכונים של מערכות מיזוג אוויר מורכבות, ידעו לבצע את ההתאמה המושלמת של מערכת מיזוג האוויר הטובה ביותר. באמצעות הטכנולוגיה החדשה, ניתן יהיה למצוא פתרון הולם שגם יקרר ויחמם את החללים הגדולים כראוי וגם יהיה חיסכון רב בחשמל.

ישנם כל מיני סוגים של טכנאים הקשורים לתיקון ותחזוקה של מערכות מיזוג אוויר. קחו לדוגמא טכנאי מיזוג אוויר, כאשר הוא מתמחה במיוחד בהתקנה או תחזוקה של מערכות מיזוג גדולות לעסקים, או טכנאי שיתמחה רק במזגנים הרגילים שיהיו גם הם חסכוניים כמו  מזגנים בטכנולוגיית VRF שרבים היום רוכשים אותם הן בשל יעילותם והן בגלל שהם חסכוניים בבתים או במשרדים. היום, חברות או מפעלים וכן במגזר העסקי, קשה לעבוד או להתנהל ללא מערכת מיזוג אוויר תקינה במיוחד במדינה כה חמה ברוב חודשי הארץ כמו מדינת ישראל.

 

חברה המתמחה בתכנון והתקנה של מערכות מיזוג אוויר מורכבות

כשם שאנו מחפשים בעלי מקצוע שונים כל תחום, חשוב לנו הוותק של החברה והצוות העובד עימה. כאשר מדובר על מפעלים גדולים, מקומות ציבוריים כגון קניונים, או מבנה תעשייתי שיש בו חדרי קירור, יש לבחור בחברה אמינה, אשר עובדת שנים בתחום של מערכות מורכבות. חברת אי.סי.אס פרויקטים כבר קיימת שנים רבות והתקינה ומתקינה מזה שנים, מערכות מורכבות של מיזוג אוויר בטכנולוגיה החדשה, תוך ניצול נכון של החללים הגדולים וחיסכון בהוצאות על אנרגיה. לחברה צוותים הנמצאים באזורים השונים בארץ, אשר מבצעים התקנות ותיקונים של מערכות מיזוג אוויר מכל הסוגים, כך שניתן להזמין את הצוות לכל אזור בארץ. השירות הינו אמין, מקצועי ואדיב והצוות של החברה עומד בזמנים כפי שהובטח ללקוחות.