טכנאי מיזוג אוויר יסייע בבחירה הנכונה של מזגן

אחד מהמקצועות המבוקשים במדינה חמה כמו שלנו הינו טכנאי מיזוג אוויר מי שמקורב ואוהב את מקצוע האלקטרוניקה, עשוי למצוא כי מדובר על מקצוע מעניין ורווחי, אך יש לדעת כי זוהי עבודה קשה, היות ובהתקנת מזגנים מרכזיים, הגישה היא קשה יותר וכן, הרמת משאות כבדים כגון מזגנים גדולים ומדחסים היא אינה פעולה קלה. יש לציין כי קיימות כמה תקלות נפוצות במזגנים כמו: חוסר גז במדחס המזגן, החלפת כבל מדחס ועוד. אם יש לכם מזגן ישן ואתם מעוניינים לתקן, התייעצו תחילה עם איש מקצוע בתחום על מנת שתוכלו מלדעת מראש, אם בכלל ישתלם לכם לתקן את המזגן או שאולי כדאי כבר לרכוש מזגן משוכלל וחסכוני יותר, אם בשל עלות התיקון הגבוהה, או חיסכון לטווח הארוך בחשבונות החשמל.

ישנן מערכות מיזוג אוויר שהן מורכבות יותר, גון מערכת הפועלת באמצעות צ'ילר כאשר תפקידה הוא לקרר או לחמם חללים גדולים במיוחד, כגון מבני תעשייה, מרכולים או מקומות ציבוריים. יש למצוא חברה מוכרת אשר עוסקת גם במערכות מיזוג אוויר מורכבות וחסכוניות, אשר תשתלמנה לכם בסופו של דבר מבחינת הוצאות באנרגיה. כאשר מדובר על מיזוג אוויר תעשייתי, חברות גדולות שזה תחום עיסוקן תסייענה לכם בייעוץ, בחירה והתקנה של מערכות מורכבות אלה המקררות או מחממות חללים גדולים במיוחד באמצעות פעולת צ'ילרים שמקררים או מחממים מים, מה שחוסך המון כסף לבעלי העסקים בכל חודש.

 טכנאי מיזוג אוויר לבחירה והתקנה נכונה של מערכות מורכבות אלו

מתי יש להזמין טכנאי מיזוג אוויר?

כל מי שמכיר בעובדה שמזגן תקין יהיה יעיל יותר, יזמין טכנאי מיזוג אוויר לפני תחילת הקץ, על מנת שיבדוק את תקינותו של המזגן, ינקה או יחליף את הפילטרים שלבטח סתומים מעבודה מאסיבית של המזגן בקיץ שעבר. גם אם ברצונכם להתייעץ לגבי רכישת מזגן חדש לבית או למשרד, כדאי תמיד כי הטכנאי שעליו אתם סומכים בתחום המזגנים, יוכל לתת לכם ייעוץ מקצועי.

בחירה של מזגן יעיל, מתחילה עם הגודל הנכון של המזגן אשר יתאים לגודלו של החלל. רבים מכירים למשל גם את טכנולוגיית  המזגנים החסכוניים ולכן, לפני רכישת מזגן התייעצו עם טכנאי מיזוג אוויר. אם  אתם מעוניינים לחסוך בהוצאות החשמל, כדאי כי תתעניינו על מערכת מיזוג אוויר הפועלת בשיטת VRF שהיא שיטה יעילה לפיזור שווה של הטמפרטורה בחדר וכן, מערכת מיזוג אוויר זו, הינה חסכונית בעשרות אחוזים באנרגיית החשמל. היום משרדים רבים ובתים שהם גדולים מאוד, יעדיפו שיטה זו של חיסכון באנרגיה עם רכישתם של מזגנים חסכוניים.

 

תכנון של מיזוג במפעלים העוסקים בייצור מזון ותרופות

 בחברות הגדולות המתמחות בהנדסת מיזוג אוויר, ישנם אנשי מקצוע כמו טכנאי קירור ומהנדסים, אשר מתכננים את הקירור בחדרים הגדולים ובחללים ענקיים כגון מפעלים. תכנון זה, חייב להיות קפדני ונכון, כך שגם הסחורה לא תתקלקל, גם העובדים יעבדו בנוח ללא תחושה של חום או קור, וכן, מהנדסי הקירור, יתכננו נכון את חדרי קירור המיועדים לאחסון מזון או תרופות. ישנם מפעלים שיש בהם מכונות שפולטות חום ויש לשמור על תקינותן באמצעות תכנון נכון ויעיל של מיזוג האוויר ולכן, החשיבות של מיזוג נכון במפעלים הינה במעלה הראשונה לכל בעל מפעל. חברת אי.סי.אס פרויקטים, הינה חברה ידועה  למיזוג אוויר הן בתעשייה והן במגזר הפרטי והיא עובדת שנים עם צוות מקצועי ואמין ומעניקה שירות בכל אזורי הארץ. החברה מעניקה ייעוץ ומתכננת נכון על פי נתוני החלל ומהות המפעלים או המקומות הציבוריים שבהם יש להתקין מזגנים שיקררו באופן שווה וחסכוני את החללים השונים. החברה שולחת טכנאי מיזוג אוויר לתחזוקה שוטפת של מערכת מיזוג האוויר לאחר התקנתה, פעמיים בשנה.