תיקון רעש מזגנים

אחת ההפרעות שטורדות את המנוחה היא זו של רעש מהמזגן. מזגן מרעיש הוא כאב ראש לא קטן ובעיקר מדובר כנראה בבעיה שיש לתקן בהקדם בטרם תהפוך לבעיה גדולה ויקרה יותר לטיפול.

קרא עוד...

סוגי מזגנים

בישראל הסובלת מחום מוגזם לאורך חודשים רבים בשנה ולקור חודר לעצמות במספר חודשי חורף קצרים קשה לחשוב על חיים תיקניים ללא מזגן בבית המגורים. הדילמה היא בהחלטה איזה מזגן הכי מתאים עבורנו שכן ההיצע גדול מאי פעם וקיימים בשוק המזגנים סוגי מזגנים שונים במהותם ומיצרנים מגוונים מהארץ או העולם.

קרא עוד...

מתקין מזגנים

מיזוג אוויר לדירה (או לבית העסק) אינם בבחינת מותרות בישראל של היום, ועל מנת שלא לקרוס תחת החום המהביל של חודשי הקיץ הארוכים או לקפוא מקור בחודשי החורף הקצרים אך הקרים במיוחד בשנים האחרונות, חייבים להתקין מזגן במקום בו שוהים מרבית שעות היממה.

קרא עוד...

מזגן נייד

כל מי שאינם מתגוררים או מיתמקמים במקום כלשהו דרך קבע או לתקופה ארוכה (סטודנטים, משרד זמני, דירת תצוגה, שוכרי דירות עונתיים וכו'), והמקום אינו כולל יחידת מיזוג אוויר כלשהי, יכולים למצוא פתרון ברכישה של מזגן נייד.

קרא עוד...

התקנת מזגן עילי

הישראלים אוהבים מערכות מיזוג אוויר והסיבה לכך ברורה – קיץ חם וארוך יחסית שכולל ימי שרב רבים. רק מזגן יכול לאפשר ישיבה מול המחשב או הטלוויזיה מבלי להזיע, שלא לדבר על שינה נוחה יותר. הפתרון במרבית המיקרים הוא בהתקנת מזגן עילי שנחשב לנפוץ בישראל.

קרא עוד...