תיקון מערכות מיזוג תעשייתיות

איי.סי.אס פרויקטים מעניקה לכם מגוון שירותי תיקון ושיווק מערכות מיזוג תעשייתיות, לכל צורך ולכל תחום. אנו מחזיקים מלאי מקיף וגדול של שלל מתקני אוורור ומערכות מיזוג לתחומי תעשייה ומסחר, בהיקפים גדולים ובמלאי זמין.

שירות איכותי ומקצועי

תיקון מערכות מיזוג תעשייתיות הוא אחד הפרמטרים הבולטים בחברת איי.סי.אס פרויקטים, הממקמים אותנו כראשונים במעלה מבחינת ספקי שירות מומחים בשוק. מערכות המיזוג שלנו כוללות מזגני מיני מרכזי אינוורטר, משאבות חום, מערכת VRF, מערכות מולטי אינוורטר ומזגנים מפוצלים, כאשר לכל אחד ואחד מהמוצרים שלנו אנו מחזיקים מלאי חלפים זמין ונגיש לתיקון מהיר ומקצועי. טכנאי מערכות המיזוג התעשייתיות של חברת איי.סי.אס פרויקטים כוללים בעלי מקצוע אמינים ומיומנים, המביאים לכם מגוון פתרונות אפקטיביים במקרה של תקלה כזו או אחרת הפוגעת במערכות המיזוג שבידכם. מערכות מיזוג תעשייתיות מתאפיינות בפעילות אינטנסיבית שמטרתה לקרר, לחמם או לאוורר מתחמים וחללים רחבי ידיים ועל כן, הם מנצלים כמות אנרגיה אדירה. בשל עבודתם האינטנסיבית, חשוב מאוד להעניק למתקנים אלו טיפול מקצועי מהימן שיאריך את חיי המדף שלהם לאורך שנים.

תחזוקה שוטפת

שמירה על תחזוקה שוטפת של מערכות המיזוג התעשיות שלכם תמנע מהצטברות נזקים שיכולים לגרום להשבתה של מתקני המיזוג באופן סופי. לשם כך מומלץ שתבצעו ביקורת תקופתית באמצעות בעלי המקצוע המוסמכים של חברת איי.סי.אס פרויקטים, שיכולים לחסוך לכם משאבים רבים דוגמת שעות עבודה של כל מערכת מיזוג ולממש נצילות אנרגיה גבוהה. עוד חשוב התזמון של עריכת ביקורת תקינות, כמו לקראת עונת הקיץ הקרבה, בה מערכות הקירור התעשייתיות עובדות באופן מוגבר ומאסיבי.

צרו עמנו קשר ותיהנו משירות תיקון מערכות מיזוג תעשייתיות שאין שני לו בשוק.