מקפיא מינוס 80

מקפיא מינוס 80 מתייחס בעצם לסוג של מקררים, המסוגלים להגיע לטמפרטורות נמוכות מאוד. במקררים אלה נעשה שימוש בפיתוח ומחקר בתחום התרופות והרפואה וכן בענף המוסדי ובתעשיית המזון. בתחום הרפואה ישנה חקיקה ברורה בישראל בקשר לתנאי האחסון של תרופות, דגימות ואיברים. כמובן שגם בתעשיית המזון יש חוק ברור לגבי אחסון ראוי של עוף, בשר, מוצרי חלב ועוד. לכן, לא משנה מה הסיבה שאתם קונים מקרר מעבדתי, הוא חייב להיות בסטנדרט מקצועי גבוה ובעל המאפיינים, אשר מתאימים לדרישות החוק.

מבחר מקפיאים תעשייתיים

אנו בחברת איי סי אס, מתמחים בטיפול במערכות קירור מכל סוג בכלל ובמקפיאים מעבדתיים בפרט. לאורך השנים צברנו ניסיון רב בתחום ואנו מזמינים אתכם לקבל שירות וטיפול מקצועיים, כאשר המומחים שלנו יבצעו בדיקה מקיפה לאיתור התקלה ורק לאחר בדיקה מקיפה יעניקו לכם מידע באשר לבעיה ואופן הטיפול בה, כך שתוכלו להחליט האם לתקן את המקפיא. המומחים שלנו יעניקו לכם שירות תיקונים מקצועי, תוך היכרות וידע מעמיק בתחום זה.

רוצים לרכוש מקפיא מינוס 80 חדש?

חברת איי סי אס מאפשרת לכם לרכוש מקפיא מינוס 80 בהתאם לצרכים שלכם. יש מגוון של מקפיאים מסוג זה, כאשר חלקם עומדים וחלקם שוכבים על הרצפה וההבדלים המשמעותיים ביותר ביניהם קשורים לגודלם. אז כאשר אתם מבקשים לרכוש מקפיא מסוג זה, השיקול הראשון שלכם צריך להיות לגבי גודל וכמות הפריטים שאתם עתידים לאחסן בו.

נוהל 126

נוהל 126 הוא נוהל של משרד הבריאות המתייחס לתנאי האחסון של תרופות וחיסונים. לכן, אם אתם עומדים לרכוש מקפיא לתחום הרפואה והתרופות, אנו ממליצים לכם לוודא כי המקפיא או החברה המייצרת אכן עומדים בנוהל. אם לא תשכילו לעשות כן, אתם עלולים למצוא את עצמכם בביקורת שנתית שבה תאלצו להחליף שוב את המקפיא.