מהיום כבר לא "חם מידי" – יש פתרון זמין ואפקטיבי

איי.סי.אס פרויקטים ((ICS מספקת לכם שירותי מכירת מערכות צ'ילרים שימזגו עבורכם כל חלל, גדול כקטן, באופן אפקטיבי, מהיר וכזה המסוגל להתמודד עם טמפרטורות גבוהות כפי שארצנו הקטנטונת ידועה בהן כל כך. אבל, למרות שמו המקרר – צ'ילר – מערכת מיזוג זו מהווה גם מקור חימום עוצמתי, המשמש לאיזון טמפרטורות קיצוניות גם מבחינת קור. יעילות וקלות עבודה היא שם המשחק אצלנו ואנו מזמינים אתכם ליהנות ממזג אויר מלאכותי מושלם.

יתרון אדיר למיזוג יעיל

היתרון הגדול ביותר מיני הרבים של מערכות המיזוג הידועות כצ'ילרים, הם עניין הלחות הנשמרת בחלל האוויר. מה הכוונה? ובכן, רוב המזגנים פועלים בשיטה של אוויר מלאכותי והזרמת גז יבש, כזה שמוציא את הלחות מחלל החדר וגורם לתחושת יובש שאינה נעימה כלל. הצ'ילרים עובדים באופן פונקציונאלי שונה ובעצם כוללים הזרמת אוויר שבא במגע עם מים המצוננים על ידי גז. כמובן שכאשר אנו רוצים לחמם את חלל החדר אנו ניתן הוראה למערכת הקירור כך שהמים המוזרמים יהיו חמים. כך אנו יכולים לא רק למזג את החלל באופן מהיר ויעיל, אלא גם לווסת את רמת הלחות בו ולהנעים את השהייה בו לאורך זמן.

מכירת מערכות צ'ילרים

איי.סי.אס פרויקטים ICS מספקת עבור מגוון לקוחות עם מגוון צרכי מיזוג אוויר את חבילת הפתרונות השלמה והמקיפה לקירור או חימום של חללים גדולים, מסחריים ופרטיים וכל זאת ברמת איכות גבוהה ביותר ובסטנדרטים מצוינים של מכירה ושירות. צריכים מערך קירור או חימום שפועל על עקרון פונקציונאלי יעיל וחסכוני בחשמל? הגעתם למקום הנכון. השימוש שלנו בטכנולוגיות מתקדמות ובמתקני מיזוג חדשניים יספקו עבורכם את המענה הדרוש והמהיר בקלות ובמחירים אטרקטיביים.