טכנאי מיזוג אוויר וקירור

כולנו מכירים את הרגע הזה, שמגיע באבחה אחת רועמת – הנשיפה האחרונה של המזגן. אף אחד לא רוצה לשמוע את המזגן מתחיל לקרטע וזה לא משנה אם זה קורה באמצע החמסין של הקיץ או ביום הכי קר בחורף. ברגעים כאלה, טוב שיש למי להתקשר, בידיעה שנקבל שירות מקצועי ברמה גבוהה לצד זמינות סבירה של הטכנאי.

למה לבחור בטכנאי מיזוג אוויר מקצועי בלבד?

לשאלה זו יש כמה תשובות – דבר ראשון, טכנאי מקצועי הוא טכנאי מורשה שהוסמך לתת שירות תיקונים למערכות קירור שונות. דבר שני, טכנאי מיזוג אוויר מקצועי הוא כזה שצבר ניסיון בתחום ויש באפשרותו לתת לכם מענה מדויק ומותאם לבעיה שיש לכם. לא תמיד יש צורך בהחלפת המזגן ופעמים רבות מדובר בהחלפה של חלק קטן, הוספת גז או ניקוי המסננים שלו – איש מקצוע מנוסה, ידע לטפל בדיוק במה שדורש טיפול, בכדי שהמזגן שלכם יחזור לעבוד בתפוקה מלאה.

במה מטפל טכנאי מיזוג האוויר והקירור?

על פי רוב, כל טכנאי מיזוג אוויר יכול לטפל במזגנים ביתיים. אבל לחלק מהם, יש ידע בטיפול במערכות קירור גדולות ומסובכות יותר, כמו מערכות קירור תעשייתיות, מקררים לאחסון תרופות, צ'ילרים ועוד. אם אתם צריכים טיפול או שירות למערכת קירור תעשייתית, כדאי לוודא שזה נמצא בתחום ההתמחות של הטכנאי שאתם מזמינים.

כמה עולה שירות של טכנאי מיזוג אוויר וקירור?

הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לקחת בחשבון – הוא השעה והיום שבהם אתם מתקשרים להזמין את הטכנאי. אם מדובר בשעת ערב שהיא מחוץ לשעות העבודה, המחיר יהיה גבוה יותר משעות היום, כנ"ל לגבי סוף השבוע. בנוסף, יש הבדל בין מערכת קירור או מזגן שחדלו לעבוד ולא מגיבים כלל ובין כאלה שעדיין מתפקדים רק לא באופן מלא – למשל שאינם מקררים מספיק, שלרוב תיקונם יעלה פחות ומהלפת המערכת כולה.