טכנאי מיזוג אוויר וקירור

כולנו מכירים את הרגע הזה, שמגיע באבחה אחת רועמת – הנשיפה האחרונה של המזגן. אף אחד לא רוצה לשמוע את המזגן מתחיל לקרטע וזה לא משנה אם זה קורה באמצע החמסין של הקיץ או ביום הכי קר בחורף. ברגעים כאלה, טוב שיש למי להתקשר, בידיעה שנקבל שירות מקצועי ברמה גבוהה לצד זמינות סבירה של הטכנאי.

קרא עוד...

חישוב עוצמתו של המזגן:

אנו באמת נוכל ליהנות ממיזוג אוויר יעיל, נעים וחסכוני אם נדע לבחור מזגן המתאים לצרכים שלנו. לבחירת המזגן שלנו יש משתנים שונים בהם צריך להתחשב: סוג המזגן, תנאי המגורים, גודל החלל שאנו רוצים לקרר/לחמם ועוד. מעבר לקנייה נכונה, עלינו לקחת בחשבון גם תפעול נכון של המזגן, שבין השאר צריך לקחת בחשבון את חישוב עוצמתו של המזגן ובדיקה אם הוא תואם את הצרכים שלנו.

קרא עוד...

התקנת יחידת מיזוג אוויר חיצונית

תהליך התקנת המזגן כרוך בעבודה של איש מקצוע המנוסה בהתקנת מזגנים. תהליך ההתקנה עצמו משתנה בהתאם לסוג המזגן, מיקום יחידות מיזוג האוויר ועוד. ישנם כמובן שיקולים נוספים המשפיעים על התקנת המזגן כמו למשל: נוחות התקנה, אפשרויות מעבר הצנרת, אסתטיקה פנימית וחיצונית וכד'.

קרא עוד...

בחירת מיקום להתקנת יחידה פנימית למזגן

אין זו שאלה בכלל שכל בית בישראל זקוק כיום למזגן. מזג האוויר החם ברוב ימות השנה מחייב אותנו בהחזקת מזגן ביתי, בין אם מדובר במזגן עילי רגיל או מזגן מפוצל המגיע לכל חדרי הבית. תהליך התקנת המזגן הנו תהליך מורכב ויש להשאירו לאיש מקצוע מנוסה העוסק ומתמחה בהתקנת מזגנים. בעת התקנת המזגן יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים הקובעים את מיקום המזגן: סוג המזגן, קומת הדירה, מיקום שקט, הספקת חשמל קרובה, חיבור לצנרת ועוד.

קרא עוד...

ניקוי המסננים של המזגנים – יחידה פנימית

תחזוקת המזגן אינה מסתיימת רק בהתקנתו בבית, אלא בפעולות תחזוקה שוטפות שיאריכו את חיי המזגן, ישפרו את איכות ביצועיו וימנעו תקלות רבות שעלולות להיווצר בעת הזנחת הטיפול במזגן. אין מדובר בטיפול קשה במיוחד או ארוך. פעם בכמה חודשים יש לבצע ניקיון מסננים ופעולות נוספות חשובות.

קרא עוד...

מזגן מרכזי בדירה

מזגן הוא אחד ממכשירי החשמל שכל בית זקוק להם. בחודשי הקיץ החמים בישראל כמעט בלתי אפשרי לשרוד ללא מזגן. נכון שמדובר במכשיר המייקר את ההוצאות החודשיות אך ללא ספק מדובר בשיפור ברמת איכות החיים. במרבית הבתים החדשים הנבנים כיום יש הכנה להתקנת מזגן מרכזי וזאת על מנת לאפשר לדיירים החדשים התקנה נוחה ובעלויות נמוכות. בבתים בהם אין הכנה יידרשו פעולות נוספות שעשויות לייקר את התקנת המזגן, אולם פעולה זו תשתלם לכם ולבריאות שלכם לטווח הארוך.

קרא עוד...

מדריך לבחירת מזגן


המזגן הוא אחד ממכשירי החשמל הנפוצים ביותר בכל בית כיום. האקלים בישראל הכולל חודשי שמש רבים ולחות גבוהה כמעט מחייבים אותנו להחזיק מזגן על מנת לשמור על "קור הרוח" שלנו. לזמן התקנת המזגן, הסוג שלו וכמות הצריכה שלנו בו משתנים שונים שחשוב שנשים אליהם לב.

קרא עוד...

מקפיא מינוס 80

מקפיא מינוס 80 מתייחס בעצם לסוג של מקררים, המסוגלים להגיע לטמפרטורות נמוכות מאוד. במקררים אלה נעשה שימוש בפיתוח ומחקר בתחום התרופות והרפואה וכן בענף המוסדי ובתעשיית המזון. בתחום הרפואה ישנה חקיקה ברורה בישראל בקשר לתנאי האחסון של תרופות, דגימות ואיברים. כמובן שגם בתעשיית המזון יש חוק ברור לגבי אחסון ראוי של עוף, בשר, מוצרי חלב ועוד. לכן, לא משנה מה הסיבה שאתם קונים מקרר מעבדתי, הוא חייב להיות בסטנדרט מקצועי גבוה ובעל המאפיינים, אשר מתאימים לדרישות החוק.

קרא עוד...

בנייה ותיקון של חדרי קירור והקפאה

חדרי קירור והקפאה הם חדרי שנועדו לאפשר קירור או הקפאה בהיקף גדול, כאשר אלה משומשים בעיקר בתחום המזון, אך לא רק. בנייה של חדרי קירור והקפאה חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים, שישכילו להתאים את האלמנטים השונים שצריכים להילקח בחשבון, בכדי להקים חדר קירור ברמה הגבוהה ביותר.

קרא עוד...